Siirry tuotetietoihin
1 / 1

O. Salo Oy

Tärinänvaimennuskumi Dolmar 110, 111, 115, 965403250

Tärinänvaimennuskumi Dolmar 110, 111, 115, 965403250

Normaalihinta €16,00 EUR
Normaalihinta Alennushinta €16,00 EUR
Alennusmyynti Loppuunmyyty
Sisältää veron. Toimituskulut lasketaan kassalla.

Käytetyissä osissa marginaaliverotus

Varastokoodi: D10965403250

Alkuperäisnumerot:

DOLMAR 965 403 250,

DOLMAR 965 403 280,

DOLMAR 965 403 281,

DOLMAR 965 403 282,

DOLMAR 965.403.250,

DOLMAR 965.403.280,

DOLMAR 965.403.281,

DOLMAR 965.403.282,

DOLMAR 965403250,

RATIOPARTS 170-345

Sopii seuraaviin merkkeihin ja malleihin: DOLMAR 110,DOLMAR 111,DOLMAR 115

Toimitus ja palautus

Yleisimmät toimitusaikamme Suomeen ovat tilauksesta ja toimitustavasta riippuen 2-4 päivää.

Myymälä- ja postimyynnissä on 14 päivän palautus- ja vaihto-oikeus.

Sähköosilla ei ole vaihto- tai palautusoikeutta.

Lue: Tilaus- ja toimitusehdot

Näytä kaikki tiedot